«Динамо» зіграло внічию з південнокорейцями в Іспанії

«Білo-сині» прoвeли передостанній контрольний поєдинок

Київське «Динамо» на підготовчому зборі в Іспанії в неділю, 29 січня, зіграло свій четвертий контрольний поєдинок. На тренувальних полях спорткомплексу в Марбельї підопічні Сергія Реброва звели внічию матч із південнокорейським «Сувон Самсунг Блувінгз» (1:1).

Початок гри був за футболістами «Сувона», які намагалися активно використовувати пресинг, притиснувши динамівців на їхній половині поля. Ближче до середини тайму українцям вдалося взяти м’яч під свій контроль і провести кілька хороших атак флангами.

У другому таймі корейці знову захопили ініціативу, яка і призвела до взяття воріт Бущана. Після пропущеного гола Сергій Ребров вирішив провести цілу серію замін і «біло-сині» змогли зрівняти рахунок.

Для киян це перша нічия на зборах, до цього «біло-сині» виграли два матчі та в одному зазнали поразки.

30 січня у «Динамо» заплановано спаринг із болгарським ЦСКА.