Прем’єр ліга. «Зірка» та «Карпати» не виявили сильнішого

Мaтч пройшов у не надто видовищній боротьбі

У Кропивницькому відбувся поєдинок 12-го туру української Прем’єр-ліги, в якому місцева «Зірка» приймала «Карпати». Зустріч завершилася з нічийним рахунком 0:0.

Перші півгодини матчу при незначній перевазі господарів минули без гострих моментів. На 34 хвилині Іван Цюпа ледве не замкнув подачу з штрафного. Карпати відповіли небезпекою від Гладкого (сейв Паста) та Мякушка (мимо).

На початку 80-их хвилин в «левів» було два хороші моменти, аби вирвати перемогу. Спочатку Худоб’як не влучив у ворота, а через кілька хвилин Голодюк опинився на чудовій позиції для удару. Замість того, щоби забивати самому, Олег чомусь віддав передачу на Худоб’яка – Ігор знову пробив вище.

«Зірка» набрала 10-е очко після 12-ти турів і піднялася на восьме місце в таблиці. У «Карпат» на очко менше, і вони піднялися на 10-е місце.