У Києві визначилися найсильніші художні гімнастки столиці

Мaйжe у всіх категоріях перемогли гімнастки «Школи Дерюгіних»

У неділю, 15 жовтня, у спорткомплексі НУХТ пройшов чемпіонат Києва у групових вправах, на якому виступили кращі гімнастки столиці.

Участь брали гімнастки 2008 року народження і старше, інформує офіційний сайт Федерації гімнастики України.

Впевнену перемогу у всіх категоріях, за винятком категорії гімнасток 2008 р.н., отримали гімнастки «Школи Дерюгіних».

Високі результати показали грації з ДЮСШ №13 — золото та два срібла.

Команді СК «Восход» вдалося завоювати срібло та бронзу, а гімнастки СК «Скіф» показали другий результат серед майстрів спорту.

Крім того, на змаганнях поза конкурсом виступили члени збірної країни, що виступають в індивідуальній першості.

З м’ячем виступила одна з лідерів збірної, срібний призер чемпіонату України та призер етапу Кубку світу Олена Дьяченко.

Свою нову програму з обручем представила член юніорської збірної, срібний призер чемпіонату Києва Вікторія Онопрієнко.