Прем’єр-ліга. «Верес» зіграв внічию з «Маріуполем», «Зоря» мінімально перемогла «Сталь»

Відбулися мaтчі 12-гo туру укрaїнськoї Прем’єр-ліги

У 12 турі чемпіонату України «Зоря» на «Оболонь-Арені» у важкому матчі перемогла «Сталь». У Львові рівненський «Верес» приймав «Маріуполь» і звів матч внічию.

«Верес» — «Маріуполь» — 1:1

Якщо протягом півтора таймів на полі йшла безбарвна і безгольова гра, то наприкінці сталися відразу кілька поспіль подій, що заслуговують на увагу.

На 65-й хвилині рахунок відкрив футболіст «Вереса» Сергій Борзенко. Після навісу зі штрафного з правого флангу від Кобіна його партнер Федорчук пробив головою — Худжамов у стрибку дотягнувся і перевів м’яч у стійку, після відскоку від якої Сергій Борзенко вдало зіграв на добиванні.

А буквально за 4 хвилини, на 69-й, гравець «Маріуполя» Сергій Яворський отримав червону картку. Він вкрай грубо збив Волошиновича в центрі поля і арбітр відразу видалив гравця. Інформує Уніан.

Здавалося, що доля матчу вже вирішена. Але, на 80-й хвилині, господарі поля примудрилися пропустити гол у більшості. Після прострілу з правого флангу забутий захисниками Андрій Тотовицький з лінії воротарського майданчика відправив м’яч у ворота — 1:1.

Таким чином, «Верес» набрав 18 очок (4-е місце), а «Маріуполь» — 16 (6).

«Сталь» – «Зоря» – 0:1

Господарі могли відкривати рахунок вже на 7 хвилині поєдинку. Після помилки захисників Зорі біля власних воріт «сталевари» перехопили м’яч, а Сухоцький, намагаючись виправити ситуацію, збив Едгара Малакяна у штрафному майданчику.

Пенальті взявся виконувати Кузик, проте пробив напрочуд невдало і Лунін без особливих проблем відбив м’яч. У кінцівці тайму голкіпер луганчан знову врятував свою команду після виходу віч-на-віч.

В другій половині гри Зоря змогла відкрити рахунок завдяки голу Прийми, який ударом головою замкнув подачу Сіласа. У Сталі був момент, щоб відновити рівновагу, проте м’яч після удару Малакяна влучив у стійку. Інформує Футбол 24.

Завдяки цій перемозі Зоря набрала 14 очок (7-ме місце). У Сталі 8 очок(10).