Лишe п’ять міністрів у нe oтримувaли надбавку за інтенсивність праці
Члени Кабінету міністрів (прем’єр-міністр, перший віце-прем’єр-міністр, віце-прем’єр-міністри та міністри) отримали 224,17046 тис. гривень надбавок за інтенсивність праці у грудні 2016 року. Про це йдеться у відповідях міністерств та секретаріату уряду на запити Українських Новин.
Зокрема, за грудень 2016 року Читать далее
